ساخت اولین دستگیره کابینت توسط کدام کشور انجام شد؟!

من از حدود شش ماهگی می‌دانستم که می‌خواهم شیکر سفید نرمی با رنگ افرای رنگ شده داشته باشم انتخاب دستگیره کابینت استیل و کشش های عالی بسیار سخت تر بود.

پس از ساعت‌ها و ماه‌ها و هفته‌ها و سال‌ها و دهه‌ها سرریز کردن همه گزینه‌هایم، سرانجام به این زیبایی‌ها از  اکتفا کردم.

برای کشوها، این فنجان های برنجی جامد 3 اینچی توسط را با پوشش نیکل ساتن مات انتخاب کردم.

من همیشه از طرفداران پر و پا قرص فنجان بودم در واقع، ما هرگز دستگیره کابینت تکی آشپزخانه ای نداشته ایم که در آن فنجان کشی را برای کشوها انتخاب نکنم من حتی به کابینت های آشپزخانه و حمام در خانه اجاره ای خود فنجان های جدیدی اضافه کردم.

و این فنجان‌کشی‌ها زیباترین فنجان‌هایی هستند که تا به حال داشته‌ام من آنها را دوست دارم آنها احساس محکمی دارند و من عاشق جزئیات سر پیچ مصنوعی در هر طرف هستم.

احساس می کنم می توانم در یک آشپزخانه همپتون جایی با این زیبایی ها باشم شاید حتی در مارتا. شما چی فکر میکنید.

من به همان اندازه عاشق دستگیره ها هستم درها با این دستگیره‌های کابینت کریستال شفاف 1-3/8 اینچی توسط دستگیره کابینت بالا با روکش نیکل ساتن برس خورده پوشانده شده‌اند.

من احساس می‌کنم که آنها جواهرات کوچکی هستند که به آشپزخانه اضافه می‌شوند و درعین حال به فضای کلی فضای کلبه‌ای را حفظ می‌کنند.

آنها نیز چنین احساس کیفیت خوبی دارند و من نمی توانم بیشتر از این با آنها هیجان زده باشم.

ترفند این است که بفهمید دقیقاً می‌خواهید دستگیره‌ها و دستگیره‌هایتان را در کجا قرار دهید و سپس یک الگو بسازید تا بتوانید به راحتی روی همه کشوها و درهای خود بدون اندازه‌گیری و اندازه‌گیری مجدد و هر بار علامت‌گذاری و علامت‌گذاری علامت بزنید. .

برای ساخت قالب با تعیین اینکه دقیقاً می‌خواهید دستگیره کابینت 50 سانتی کجا بنشینند، شروع کنید. یک تکه کوچک چوب نازک را برش دهید یا حتی یک تکه مقوا یا مقوا کار کند.

لبه های مربعی که برش داده اید با لبه های درهای کابینت هماهنگ می شود.

ما الگوی خود را به یک تکه چوب مسطح دیگر چسباندیم تا در زمانی که نقطه را علامت گذاری می کنیم، کمی راحت تر آن را روی در ثابت نگه داریم.

 • منابع:
  1. How to Install Cabinet Knobs with a Template
 • تبلیغات: 
  1. تصاویر هولناک ظروف مسی که مردم معتقد اند برای یک جن است!
  2. کودکان افغانی با به آتش کشیدن پرچم حزب طالبان جشن شادی بزرگی گرفتند
  3. جورابی که باعث تقویت موقت حافظه می شود
  4. طراحی نوعی آنتی ویروس که می تواند محل گنج را شناسایی کند